Σε περίπτωση που χρησιμοποιείτε το Microsoft Outlook 2010 και επιθυμείτε να κάνετε export τα email σας, ακολουθήστε τις οδηγίες που περιγράφονται παρακάτω :
1. Ανοίξτε το Microsoft Outlook 2010 και επιλέξτε File
![](https://attachments-eu1-cloud-deskpro-com.s3.amazonaws.com/files/28334/29319/29318261WNMNHNYQXDAHKBX0-1666836444662.png)
2. Επιλέξτε Options και Advanced
![](https://attachments-eu1-cloud-deskpro-com.s3.amazonaws.com/files/28334/29319/29318262XQBXNTRNRKRCJZH0-1666836465797.png)
3. Επιλέξτε Export
![](http://support.papaki.grhttps://www.papaki.com/support/kb/assets/Exp_5_2010.png)
![](https://attachments-eu1-cloud-deskpro-com.s3.amazonaws.com/files/28334/29319/29318264WWMQAGXKKGYWKQP0-1666836504829.png)
4. Επιλέξτε τους φακέλους τους οποίους επιθυμείτε να αποθηκεύσετε σε αρχείο .pst και βεβαιωθείτε πως είναι επιλεγμένο το Include Subfolders. Επιλέξτε Next.
![](http://support.papaki.grhttps://www.papaki.com/support/kb/assets/Exp_4_2010.png)
![](https://attachments-eu1-cloud-deskpro-com.s3.amazonaws.com/files/28334/29319/29318265QSXBRRMTYAYDDBY0-1666836534600.png)