Σε περίπτωση που χρησιμοποιείτε το Microsoft Outlook 2010 και επιθυμείτε να κάνετε Import το αρχείο .pst, ακολουθήστε τις οδηγίες που περιγράφονται παρακάτω :
![](http://support.papaki.grhttps://www.papaki.com/support/kb/assets/Im_2_2010.png)
![](https://attachments-eu1-cloud-deskpro-com.s3.amazonaws.com/files/28334/29319/29318284SASPSJWSYPZDYDC0-1666837022154.png)
![](http://support.papaki.grhttps://www.papaki.com/support/kb/assets/Im_3_2010.png)
![](https://attachments-eu1-cloud-deskpro-com.s3.amazonaws.com/files/28334/29319/29318285WZTRJNGZKSXGKCB0-1666837035935.png)
![](https://attachments-eu1-cloud-deskpro-com.s3.amazonaws.com/files/28334/29319/29318289SWGWSTKAYRGCGSY0-1666837054013.png)
1. Ανοίξτε το Microsoft Outlook 2010, επιλέξτε File, στη συνέχεια Open και Import
2. Επιλέξτε Import from another program or file και Next
![](http://support.papaki.grhttps://www.papaki.com/support/kb/assets/Im_2_2010.png)
![](https://attachments-eu1-cloud-deskpro-com.s3.amazonaws.com/files/28334/29319/29318284SASPSJWSYPZDYDC0-1666837022154.png)
3. Επιλέξτε Outlook Data File (.pst) και Next
![](http://support.papaki.grhttps://www.papaki.com/support/kb/assets/Im_3_2010.png)
![](https://attachments-eu1-cloud-deskpro-com.s3.amazonaws.com/files/28334/29319/29318285WZTRJNGZKSXGKCB0-1666837035935.png)
4. Επιλέξτε Browse για να πλοηγηθείτε στην τοποθεσία που έχετε αποθηκεύσει το .pst αρχείο, αφήστε προεπιλεγμένο το Replace Duplicates with items imported, Next και Finish
![](https://attachments-eu1-cloud-deskpro-com.s3.amazonaws.com/files/28334/29319/29318289SWGWSTKAYRGCGSY0-1666837054013.png)